Bogaty asortyment, którym dzisiaj ma możliwość się pochwalić marka Faberlic, nie jest przypadkowy. To wynik wieloletniej pracy nad jakością artykułów oraz dopasowaniem ich jakości do przewidywań dzisiejszych, wymagających Konsumentów.

Marka Faberlic zaczynała swoją historię ponad 20 lat temu w Rosji, a dziś jest przyzwoicie rozpoznawalnym liderem branży kosmetycznej i nie tylko, nieomalże na całym świecie. Swój sukces stworzyła na trosce o to, aby zdołać zaproponować spragnionym jakości Klientom, preparatów efektywnych, zgodnych z naturą oraz dostępnych cenowo. Choć od czasu powstania ich reprezentacyjnego produktu – tlenowych preparatów, wiele się zmieniło oraz marka trwale poszerzyła własną ofertę, niezmiennie są one symbolem rozpoznawczym firmy.

Faberlic – z troski do przyrody oraz jakości!
Projektem marki było od początku dostarczanie najwyższej klasy produktów i bez względu na to, w jaką niszą wchodzą, czy chodzi o produkty prozdrowotne, czy ekskluzywne perfumy, nigdy nie zbaczają z tej ścieżki.

W ogromnej mierze jest to wynikiem tego, jak renomowani specjaliści kreują markę oraz pracują na jej powodzenie. W Faberlic spotkasz fachowców z rozmaitych dyscyplin, dbających o jakikolwiek aspekt działania firmy – od wyboru towarów po logistykę. Faberlic uwydatnia, że sukces marki musi się opierać na społecznym wysiłku.

Dołącz do Faberlic oraz zawalcz o siebie!
Faberlic wychodzi vis-a-vis nie tylko potrzebom swoich Klientów, jakkolwiek również osób, jakie potrzebowałyby stać się częścią ich wielkiej misji. Każdy z nas ma okazję stać się konsultantem marki, a co więcej – może się to odbyć w ogromnie prosty oraz szybki sposób. Firma bo rozwinęła niesłychanie atrakcyjny systemem programów partnerskich i możliwości zarobkowych dla doradców, którzy wkładając w swoją pracę chociaż odrobinę wysiłku i zaangażowania, są w stanie liczyć na szereg benefitów.

Przykładowe zyski z bycia konsultantką Faberlic:

• przedpremierowy dostęp do nowości
• niższe ceny i liczne bonifikaty
• interesujący system premiowy
• komplety próbek, prezenty i upominki

Do tych wszelkich dostrzegalnych atutów bycia konsultantką Faberlic dochodzi także poczucie tego, iż jest się częścią czegoś solidnego i ważnego. Takich benefitów nie da się w żaden sposób przeliczyć na pieniądze czy rzeczowe korzyści.

Każda osoba zainteresowana byciem konsultantką Faberlic musi jedynie zarejestrować się na domenie marki oraz działać zgodnie z zawartymi tam poleceniami. Na witrynie internetowej domowej firmy znajdują się wszelkie potrzebne wiadomości. Warto się z nimi zapoznać oraz poczuć co to oznacza, oryginalna siła współpracy o międzynarodowym charakterze.

Zajrzyj na: strefafaberlic.pl